Një i vdekur në Korçë, policia zbulon detajet nga zjarri në banesë, 3 të lënduar

Screenshot_11-4.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 18.10.2021, rreth orës 17:15, në lagjen nr. 11, ka rënë zjarr në banesën në pronësi të shtetasit Dh. D. dhe për pasojë ka gjetur vdekjen vëllai i tij shtetasi V. D., rreth 64 vjeç dhe janë lënduar lehtë pronari i banesës Dh. D, shtetasi J. D. dhe shtetasja V. D.

Shërbimet e policisë dhe zjarrfikëses, ndodhen në vendngjarje dhe po punohet për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes dhe përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit.

Pamje nga zjarri në Korçë: Në banesë ishin 4 persona, njëri nuk ia doli dot (EMRI)

 

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë