Këngetarja Ketlin Pjalmi vjen në studion e “Vizioni i Pasdites” për të ndarë ekskluzivisht detajet e ceremonisë së dasmës. Nga propozimi për martese, tek historia e dashurise dhe organizimi i një dasme tipike shqiptare, Ketlin i thotë të gjitha.

 

“Unë jam e lumtur për vendimin që kam marrë edhe në fillimet e historisë tonë, historia ka qenë shumë hermetike dhe jam munduar që shumë pak njerëz të jenë pjesë dhe shumë pak njerëz të jenë në dijeni të saj”, tha ajo duke theksuar se ky vendim i shërben të mirës së lidhjes.

 

Në të njëjtën kohë, këngëtarja thekson se ndihet e plotësuar dhe dëshiron që të ketë shumë fëmijë.

 

 

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re