Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një person ka mbërritur i plagosur në spitalin rajonal të Shkodrës.

 

Kanë qenë bluzat e bardha që kanë njoftuar policinë.

 

Aktualisht po hetohet mbi shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarje, ndërsa deri tani nuk ka asnjë detaj se kush është personi i plagosur.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re