Një tjetër demokrat i zhgënjyer! Jep dorëheqjen kreu i degës së PD-së në Lezhë, Zef Gjoka

ce46509a9785976048340cf636553893_XL-300x200.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Jep dorëheqjen kreu i degës së PD-së në Lezhë, Zef Gjoka. Burime pranë Partisë Demokratike bëjnë me dije se prej disa ditësh është dorëhequr kreu i kësaj dege, i cili mbante këtë post që prej vitit 2018.

Ende nuk ka sqarime se cila ka qenë arsyeja e vendimit të tij, pak para dy kuvendeve që kjo forcë politike do mbajë me datat 11 dhe 18 dhjetor.

Në mungesë të një kryetari, ky post po menaxhohet nga deputeti Agron Gjekmarkaj, i cili është edhe i deleguari i PD-së për Qarkun e Lezhës.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë