Ka kaluar një vit nga dhuna e 6 janarit ndaj Kongresit amerikan. Ishte një grusht shteti i dështuar i mbështetur nga Donald Trump. Të paktën 700 sulmues janë paditur, shumë prej tyre janë në burg dhe Sekretari i drejtësisë thotë se nuk do të dorëzohet dhe se “të gjithë ata që organizuan sulmin do të […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re