Përplasjet në distancë mes këngëtarit të njohur Noizy dhe reperit Kleviol Ahmetaj I njohur ndryshe si Cllevio Serbiano, vazhdojnë edhe pas daljes së këtij të fundit nga burgu.

Ishte pikërisht Cllevio Serbiano që e sfidoi Noizyn në përballë vetëm për vetëm, menjehere pasi la burgun, përmes një komunikimi me fansat e tij në rrjetet sociale.

Mirëpo i shpejte ishte reagimi I Noizyt I cili nuk kursen ofendimet ndaj rivalit të tij, të cilin e quan barbon dhe  pedofil.

Noizy shkruan se Cllevio serbiano është thjeshtë një gango tiktoku.

Pak javë më parë dy grupet e të rinjve u përplasen para lokalit të Noizyt në zonën e Currilave në Durrës, ku Cllevio u qëllua me grushta nga Rigels Rajku ( Noizy).

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re