Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u ka uruar javë të mbarë qytetarëve me një foto të veçantë.

Ajo në rrjetet sociale ka postuar një foto të ëmbël, ku shihet teksa mbanë në krahë një foshnje.

Kryemadhi teksa ka postuar foton me një vajzë të vogël që quhet Aja, shkruan se fëmijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi

“Mëngjesi im nisi kështu, me Ajën e vogël 🌸 Femijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi.

Javë të mbarë për të gjithë ju dhe fëmijët tuaj ☀” shkruan ajo në postimin e saj.