Konspiracionisti Alfred Cako raportohet se mund të jetë infektuar me koronavirus, të cilin nuk e ka besuar që prej fillimit të pandemisë.

Aludimet i bën gazetari Bledi Mane, i cili ironizon duke thënë se në emisionin ku shfaqen së bashku, sot Cako do të shfaqet përmes lidhjes “online”.

“Alfred Cako, U INFEKTUA DHE KONSPIRACIONISTI? Nuk do paraqitet sot në studion e Top Channel në programin “Rrethi Katror” njeriu që nuk besonte e nuk mbrohej nga Covid-19. Do dëgjojmë si do shprehet e si do justifikohet njeriu që konsideronte veten si i paprekshëm nga virusi”, shkruan gazetari Mane.

A është e vërtetë apo një “scoop” për publicitet? Mbetet për t’u parë në vijim.

/faxweb