Një 54-vjeçare është arrestuar pasi akuzohet se ka keqtrajtuar djalin e saj të mitur dhe bashkëshortin e saj, i cili u hodh nga dritarja e banesës pasi nuk duronte dot dhunën e saj.

Ngjarja ka ndodhur më 9 Mars në Valencia, Spanjë, ndërsa hetimet kanë filluar menjëherë pas një telefonate se një burrë ishte hedhur nga dritarja e shtëpisë.

Në vendin e ngjarjes, policia gjeti burrin ende gjallë në gjendje të rëndë dhe e dërguan menjëherë në spital.

Agjentët zbuluan se burri kishte ndërmarrë vendimin ekstrem për shkak të dhunës së vazhdueshme nga gruaja.

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes

7123 votes
52%

7123 votes – 52% of all votes

PS 29%, 3960 votes

3960 votes
29%

3960 votes – 29% of all votes

Nuk do të votoj 9%, 1277 votes

1277 votes
9%

1277 votes – 9% of all votes

LSI 5%, 665 votes

665 votes
5%

665 votes – 5% of all votes

Të tjera 4%, 565 votes

565 votes
4%

565 votes – 4% of all votes

Total Votes: 13590

19/03/2021

Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes

7123 votes 52%

7123 votes – 52% of all votes

PS 29%, 3960 votes

3960 votes 29%

3960 votes – 29% of all votes

Nuk do të votoj 9%, 1277 votes

1277 votes 9%

1277 votes – 9% of all votes

LSI 5%, 665 votes

665 votes 5%

665 votes – 5% of all votes

Të tjera 4%, 565 votes

565 votes 4%

565 votes – 4% of all votes

Total Votes: 13590

19/03/2021

×

You or your IP had already vote. Vote

/faxweb