Skip to content

“Nuk mban më ujë pilafi”, dita e dytë e protestës kundër rritjes së çmimeve, nis marshimi drejt kryeministrisë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ditën e sotme ka nisur protesta e dytë rradhazi ku qindra qytetarë janë mbledhur në sheshin “Skënderbej” dhe më pas kanë marshuar drejt kryeministrisë për të shprehur mesazhin e tyre lidhur me vështirësitë që po përjetojnë pas rritjes së çmimeve.

vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë