Kryeministri Kyriakos Mitsotakis i dërgon një mesazh lidershipit të ri qeverisës së Maqedonisë së Veriut pas qëndrimit sfidues të treguar së fundmi nga kryeministri në pritje Mickoski dhe presidentja e re Gordana Silianovska. “Kur dikush e tërheq litarin, duhet të jetë gati dhe të thyhet”, tha Mitsotakis dhe shtoi: “Dhe nëse del nga kursi i […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re