Një burrë rreth të 60-ave është mbytur në plazhin e Durrësit. Policia njofton se është nxjerrë nga deti një burrë, ende i paidentifikuar dhe nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Sipas policisë dyshohet se ky shtetas është mbytur në det. Ndërkaq trupi i pajetë është transportuar në morgun e spitalit të Durrësit.

 Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Në Durrës, është nxjerrë nga deti, i pajetë, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth moshës 60 vjeç, 170 cm i gjatë, i cili mbante të veshur një xhaketë ngjyrë kafe, pantallona ngjyrë kafe, atlete ngjyrë blu, trup i shëndoshë, i thinjur dhe me flokë  pjesërisht të rëna.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas është mbytur në det. Trupi i pajetë është transportuar në morgun e spitalit të Durrësit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb