Skip to content

Objektivat e arritura dhe zgjedhjet e 2023/ Rama mbledh në Pogradec 60 kryebashkiakët

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur në Pogradec 60 kryetarët e bashkive të vendit.

 

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se mbledhja vjen në kuadër të një analize të detajuar të objektivave të arritura deri më tani dhe përgatitja për garën e ardhshme elektorale në vititn 2023.

 

Mësohet se kreu i qeverisë u ka kërkuar të 60 kryebashkiakëve socialistë të sjellin projekte konkrete për zhvillimin e qyteteve si dhe më e rëndësishmja strategjinë për të qenë fitues në zgjedhjet vendore të vitit të ardhshëm.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë