Skip to content

Serbi/ Harbohen murgeshat, ikin në fshehtësi nga Manastiri dhe “e djegin” në koncert, videoja bëhet virale

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Videoja e dy murgeshave në Serbi është duke bërë “namin” në rrjet, kjo pasi ato shihen duke e “djegur” në një koncert.

Sipas mediave vendase bëhet me dije se dy murgeshat ishin larguar nga manastiri dhe janë bërë pjesë e një koncerti, ku kanë kënduar, kërcyer dhe pirë.

Për këtë veprim të murgeshave ka reaguar edhe manastiri Ovar-Kablar, duke i paralajmëruar, pasi kjo nuk është hera e parë që ato largohen.

Mirëpo, ajo çfarë ka tërhequr më shumë vëmendjen e ndjekësve ka qenë kënga që ato ishin duke kënduar.

“Një koktej dashurie, nuk është në rregull që një vajzë kaq e bukur të qëndrojë vetëm në tryezën tonë duke ju pritur nëse doni të keni një të tillë

E dashura ime është e çmendur dhe ajo nuk do të ankohet se sonte ju dhe unë, të tre do të shoqërohemi. Oh, ajo dhe unë oh, dhe unë dhe ti oh, të gjithë së bashku në një koktej dashurie”, thuhet në tekstin e këngës./faxweb

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë