Një grua humbi jetën në një stuhi që goditi Francën të shtunën, 14 persona u plagosën, rrufetë dhe breshri shkatërruan vreshtat dhe fluturimet u vonuan, raporton Anadolu Agency (AA). Rrufeja që goditi Kullën Eifel në Paris nuk shkaktoi dëme, por ajo shkaktoi disa zjarre në shtëpi në lindje të Parisit. Banorët e Francës jugperëndimore postuan […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re