Carly Anderson nga Arizona e SHBA-ve, është bërë hit në internet me reagimin e saj për frizurën e re.

Thotë se pagoi 300 dollarë për frizurën që nuk i dha “pamjen” që ajo kishte pritur ta ketë.

Madje nuk arriti t’i ndalë lotët dhe mllefin për frizurën që ajo e quan të kotë, dhe që i kushtoi shtrenjtë dhe nuk i dhuroi “lookun” që ajo e kishte pritur.

Shumë komentues e kanë përkrahur duke tentuar ta qetësojnë, e pamjet e saj janë bërë virale dhe për pak orë janë shikuar nga miliona amerikanë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb