“Pamëshira” e policisë amerikane: kur s’kursen as invalidin

61a6bfb3ce96c.preview.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një oficer policie nga qyteti amerikan i Tucson në Arizona ekzekutoi një burrë në një karrige me rrota duke gjuajtur nëntë të shtëna në drejtim të tij. Pwr pasojw, Departamenti i Policisë përgatiti shkarkimin e tij. Të hënën mbrëma, Richard Lee Richards, 61 vjecc, ishte në karrocën e tij me rrota të motorizuar dhe po […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë