Skip to content

Pamje dramatike, babai i shpëton jetën të birit duke reaguar në kohë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

“Falë Zotit, munda të shpëtoj djalin… vetëm falë Zotit, ishte një fraksion i sekondit”

Kështu e ka komentuar momentin që për pak i mori jetën të birit të mitur. Ky baba mundi ta shpëtojë djalin e vogël para se një makinë e cila ecte me shpejtësi, përplaset me motorin e ndaluar, në sediljen e të cilës po qëndronte vogëlushi.

Pamjet janë kapur nga kamerat e sigurisë dhe kanë bërë xhiron e rrjetit ditët e fundit. Ngjarja ka ndodhur në Brazil pak ditë më parë.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë