Home SHQIPERIA Pamje dramatike/ IKMT shkon t’iu shembë banesat, 3 fëmijët e familjes ngujohen brenda. Djali hipën në çati dhe bën thirrjet rrëqethëse

Pamje dramatike/ IKMT shkon t’iu shembë banesat, 3 fëmijët e familjes ngujohen brenda. Djali hipën në çati dhe bën thirrjet rrëqethëse

0
Pamje dramatike/ IKMT shkon t’iu shembë banesat, 3 fëmijët e familjes ngujohen brenda. Djali hipën  në çati dhe bën thirrjet rrëqethëse

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një nga banorët në Njësinë 4 ka hypur në çatinë e banesës së tij në formë rezistence që të pengojë shembjen e saj, ndërsa një tjetër në ballkon.

Mësohet se brenda banesës ndodhen dhe djali i 3-të i familjes, ndërsa IKMT-ja ka nisur shembjen.

Ata po rrezikojnë jetën e tyre, ndërsa prindërit janë shoqëruar në polici.

Forca të shumta të policisë vijojnë të jenë në zonë duke monitoruar, banesa e dytë po shembet nga 3 shtëpi që ishin planifikuar për 19 janarin.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë