Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Shënkollit. Mësohet se janë përplasur dy automjete duke lënë të plagosur disa persona, njëri prej tyre në gjendje kritike për jetën.

Policia dhe ambulanca po shkojnë drejt vendit të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb