Skip to content

Pamje të rënda/ Aksident i frikshëm në Durrës, një person i shtrirë në tokë në gjendje kritike

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident i rëndë ka ndodhur tek unaza e plazhit në Durrës në afërsi të autostradës.

Nga pamjet e publikuara në media dallohet një person i shtrirë në tokë dhe i gjakosur i cili drejtonte një karrocë të modifikuar për shitjen e perimeve.

Drejtuesi i karrocës është në gjendje kritike për jetën.

Policia dhe ambulanca gjenden në vendngjarje.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë