Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Prishtinë, ku një burrë identiteti i të cilit nuk bëhet me dije ka rrahur brutalisht tre vajza.

Mediat kosovare kanë publikuar videon ku shihet se si ai i sulet tre vajzave duke i rrahur me grushte, shqelma dhe me një shkop.

Ngjarja e shëmtuar raportohet se ka ndodhur në rrugën “Ahmet Krasniqi”, teksa nuk dihen ende shkaqet apo rrethanat e ngjarjes.

Vajzat kanë bërë denoncim në polici, por ende nuk ka një reagim nga ana e autoriteteve për të sqaruar ngjarjen.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re