PAMJE TË RËNDA/ Gjendet i vdekur një person, u pikas nga peshkatarët

ff.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Një person është gjetur pa shenja jete në breg të detit pranë Petroliferës në Vlorë.

Dyshohet se është mbytur, policia po shkon drejt vendit ku është gjetur trupi i pajetë.

Personi i gjinisë mashkull, është pikasur nga peshkatar të zonës, pranë shkëmbinjve.

Nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa Fax News ka siguruar dhe pamje nga vendi ku u gjet personi i pajetë.

Nuk dihet ende identiteti i personit që është gjetur i vdekur, ndërkohë që kanë nisur hetimet për ngjarjen.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë