Skip to content

Pamje tronditëse nga Argjentina me “happy end”

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

E pabesueshme por e vërtetë. Kamerat e sigurisë në një stacion treni në Buenos Aires kanë kapur një incident që është i vështirë për t’u kuptuar nga mendja njerëzore. Sipas The Sun, pamjet tregojnë pasagjerët duke pritur trenin. Një femër, teksa priste në platformë, alivanoset dhe bie në shina. Ajo ra në hendekun midis vagonëve […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë