Pamjet, reshjet e dendura sjellin përmbytje në Shkodër

Screenshot_5.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Intensiteti i lartë i reshjeve duket se ka sjellë probleme në Shkodër.

Një sërë rrugësh kryesore të qytetit verior janë përmbytur, duke sjellë probleme në qarkullimin e automjeteve dhe të kmëbësorëve.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë