Pamjet video, si u tensionua situata në veriun e Mitrovicës

1634131515_Screenshot_1-2.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Veriu i Kosovës është përfshirë nga tensionet e përplasjet mes policisë kosovare e disa serbëve. Gjithçka ka nisur pas një aksioni policor të autoriteteve të Kosovës kundër mallrave kontrabandë, operacion i kryer në Prishtinë, Pejë, Mitrovicën e jugut dhe në atë të veriut.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë