Pavarësisht progresit në fushatën e vaksinimit në një numër vendesh perëndimore dhe një rënie në numrin e të infektuarve, është shumë herët për Bashkimin Evropian të heqë vëmendjen kundër përhapjes së koronavirusit, tha të premten kancelarja gjermane Angela Merkel. “Në dritën e përhapjes së variantit Delta, për fat të keq nuk mund të themi se …

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re