Presidenti serb Aleksandar Vuçiç shfaqi paranojat e tij tipike ballkanike gjatë një fjale në kremtimin e 182-vjetorit të themelimit të Akademisë Serbe të Shkencave dhe Arteve (SANU). Sipas tij, viti 2024 mund të sjellë konflikte të reja në rajon. “Kam frikë se ky vit do të na sjellë shumë më tepër konflikte dhe trazira se […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re