Pak kohë më parë në media është përfolur se tre vite pas ndarjes, Majk dhe Majlinda janë bashkuar. Reperi publikoi në rrjete sociale një video ku shihej në makinë me Majlindën dhe djalin, por si qëndron e vërteta?

Burime për “Prive” kanë bërë me dije se dyshja kanë rregulluar marrëdhëniet e tyre për hir të vogëlushit Roan, mirëpo ato nuk janë rikthyer si çift.

Kujtojmë se kohë më parë ndarja e Majlindës dhe Majkut u shoqërua me bujë të madhe në media. Ato nuk i kursyen thumbimet ndaj njëri-tjetrit, por sot e kanë lënë gjithçka në të shkuarën.

/faxweb