Skip to content

Pas Bashës, edhe Alibeaj nis takimet me strukturat e PD-së

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pas ish-kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, edhe kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj po zhvillon takime me demokratët në bazë.

 

Alibeaj ka zhvilluar sot takimeme strukturat e PD-së në Fier.

 

‘Takimin me strukturat e PD-së, në Fier. Bashkëbisedim me anëtarë të kryesisë dhe drejtues grupseksionesh të kësaj dege dhe mbi të gjitha takim mes miqsh e kontributorësh historikë, të ditëve më të vështira. Së bashku me Kryetarin e degës së PD-së Fier, Agron Kapllanaj dhe me kolegët e qarkut, Eralda Tase Bano, Ilda Dhori dhe Saimir Korreshi.’– shkruan Alibeaj.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë