Skip to content

Pas fitores, Ndoka uron Sali Berishën dhe ka një mesazh për Ilir Metën: Korrigjo gabimin e 2013!

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryetari i PDK, Nard Ndoka ka uruar zgjedhjen e Sali Berishës në krye të Partisë Demokratike.

Në një postim në rrjetet sociale, Ndoka ka përcjellë një mesazh edhe për Ilir Metën.

Postimi nga Nard Ndoka:
Urime Doktor Berisha! [✌️] [🇦🇱] [✌️]
Në 2013 Berisha respektoj rrotacionin politik. Mos harroni se LSI, beri të mundur ndryshimin, që rezultoj për keq. Mos u beni naiv të besoni ndryshe, Berisha e lejoj rrotacionin natyrshëm.

Ndaj sot ka të drejtën e detyrimin moral e politik për të rikthyer nderin e nëpërkëmbur të “rrotacionit” nga Rama e Basha!

LSI e Meta duhet të riparojne gabimin e 2013, duke u rreshtuar në anën e duhur.

Urime Doktor, ringritja reale institucionale e PD-se dhe Opozites filloj sot!

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë