Skip to content

Pas Kapshticës dhe Qafë Thanës/ Sistemi TIMS bie edhe në Kakavijë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pas Kapshticës dhe Qafë Thanës, edhe Kakavija, që prej mbrëmjes së djeshme në orën 20:00 ka qenë jashtë funksionit.

 

Burime bëjnë me dije se në Kakavijë  të gjithë kompjuterat nuk ndizen.

 

Policia ka nxjerrë regjistrat dhe punon manualisht.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë