Home SHQIPERIA Pas mbledhjes me drejtuesit e qarqeve, Rama mbërrin në “Vilën 30”, cilën ministre ka takuar dhe çfarë po diskutohet

Pas mbledhjes me drejtuesit e qarqeve, Rama mbërrin në “Vilën 30”, cilën ministre ka takuar dhe çfarë po diskutohet

0
Pas mbledhjes me drejtuesit e qarqeve, Rama mbërrin në “Vilën 30”, cilën ministre ka takuar dhe çfarë po diskutohet

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryeministri Edi Rama pas mbledshjes me drejtuesit e qarqeve ka organizuar edhe një mbledhje tjetër me ministren e Bujqëssë, Frida Krifca, me përfaqësues nga autoriteti i veterinarisë dhe sektorë të tjerë të bujqësisë.

Mbledhja po zhvillohet në ambientet e “Vilës 30”.

Video/ Rama mbledh drejtuesit e qarqeve në seli, largohet pas 20 minutash

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë