Pas ndarjes së çiftit Nora dhe Roberti, spekulimeve për ndarje nuk i ka shpëtuar as vëllai i këtij të fundit nga partnerja e tij Tuna. E gjithë kjo pasi këngëtarja bukuroshe e cila ka dhe një djalë me Patrisin, shkoi me pushime pa partnerin.

Këngëtarja ka zgjedhur t’i kthejë përgjigje të gjithë këtyre zërave në një formë mjaft ironike.

Ajo ka postuar një foto ku shkruan “2019’ta, robi shkon n’pushim edhe vet”.

Pa shumë zë e bujë. Ata që donin e morën mesazhin dhe ironinë e Tunës.


Previous articleRikthehet shiu,… ja sa ditë do të vazhdojnë reshjet

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re