Skip to content

Pas përplasjeve në Kuvend/ Deputetet e mazhorancës dhe opozitës bashkohen për kafe (Foto)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Deputetet e mazhorancës dhe opozitës duket se kanë harruar çdo përplasje që patën në Kuvendin e Shqipërisë.

 

Në disa imazhe duket se pas debateve të forta, gratë socialiste e demokrate janë bashkuar për të konsumuar kafe dhe ëmbëlsira.

 

Në pamjet duket se të gjitha janë të buzëqeshura. Takimi erdhi në kuadër të afrimit të mbylljes së sesionit parlamentar.

 

 

 

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë