Home SHQIPERIA Pas takimit “kokë më kokë”/ Berisha dhe Meta firmosin sot marrëveshjen, zbulohet ora

Pas takimit “kokë më kokë”/ Berisha dhe Meta firmosin sot marrëveshjen, zbulohet ora

0
Pas takimit “kokë më kokë”/ Berisha dhe Meta firmosin sot marrëveshjen, zbulohet ora

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kreu i PD Sali Berisha dhe ai i Partisë së Lirisë Ilir Meta do të firmosin në orën 12:00 marrëveshjen opozitare mes tyre.

 

Pas takimit “kokë më kokë” ditën e djeshme, sot dy krerët e partive opozitare do të zhvillojnë një konferencë të përbashkët për media, e më pas do të firmosin marrëveshjen.

 

Marrëveshja ka të bëjë me aksionin opoziar dhe protesta kombëtare që do të mbahet në datën 12 nëntor, si dhe zgjedhjet vendore, ku Meta pranoi që kandidatët e tij të hyjnë në primaret e Berishës.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë