Juristja e njohur Eni Çobani ishte e ftuar speciale në eventin e bukurisë “Miss Shqipëria 2019”.Ne nje moment, ajo i surprizoi te gjiithe, duke treguar nje ane te saj te panjohur.

Çobani rrëmbeu mikrofonin dhe doli në skenë të performonte së bashku me artisten Eranda Libohova. Avokatja gjithstu lexoi emrin e fitueses së “Miss Shqipëria 2019”, që ishte Klea Bushi.

Kujtojmë që Çobani është bërë mjaft e njohur nga shqiptarët për rolin e saj në rubrikën “Shihemi në gjyq” në emisionin “E diela Shqiptare”.

Vetëm para pak kohësh avokatja pësoi një aksi dent dhe ka treguar ngjarjen që përjetoi kur ishte buzë renies së bashku me miken e saj.