Ilir Meta, pasi recitoi nga Korça dhe këndoi nga Shkodra, mëngjesin e kësaj të marte ka zgjedhur që ta kalojë tek Liqeni i Tiranës.

Meta shihet teksa ushqen patat, ndërsa shkruan se ndodhet në praninë e tyre është në shoqëri të mirë.

“Kur e nis ditën në shoqëri të mirë,” shkruan Meta.