Prej disa muajsh Erion Isain e kemi parë çdo të diel në “BE Coffee”
ku na bënte për të qeshur me batutat e tij dhe situatat e krijuara në
emision. Por Erioni nuk do të jetë më pjesë e “BE Coffee” pasi siç bën
të ditur “Indeksonline”, aktori ka dhënë dorëheqjen.

Ky vendim vjen pas zgjedhjes si kryetar i Bashkisë së Kolonjës, post të cilit do i përkushtohet plotësisht.

Pak kohë më parë Isai njoftoi se do të zhvendoset së bashku me
familjen e tij në Kolonjë dhe nga atje nuk mund të ndjekë xhirimet e
emisionit.


Previous articleKjo video ka mbi 1 miliard shikime: Bebushi hero mbron gjyshen e vet nga policia