Skip to content

Pasuria “djeg” prokurorin Adnand Xhelili

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Adnand Xhelili, prokuror i Tiranës, “digjet” edhe në KPA.

I njëjti vendim për ta lene ate jashte sistemit te drejtesise, është marrë edhe shkalla e parë e vettingut.

Shkak për rrezimin ka qenë kriteri i pasurise, pamundesia për t’i justifikuar ato.

Bëhet fjalë për blerjen e një apartamenti në Tiranë si dhe ndërtimin e një shtëpie 3-katëshe në Borsh.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë