Home SHQIPERIA Pengmarrja në Durrës/ Njëri nga vëllezërit u dhunua dhe u lëshua sërish

Pengmarrja në Durrës/ Njëri nga vëllezërit u dhunua dhe u lëshua sërish

0
Pengmarrja në Durrës/ Njëri nga vëllezërit u dhunua dhe u lëshua sërish

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Dy persona janë dhunuar në autostradën Tiranë-Durrës nga disa të tjerë një ditë më parë.

 

Bëhet fjalë për dy vëllezërit Endrit dhe Gentian Beqiraj.

 

 

Dy vëllezërit udhëtonin me një motomjet ndërsa janë përballur me një automjet.

 

 

Gjatë momentit të përplasjes, personat që ishin në mjet kanë marrë me forcë njërin prej vëllezërve, Indrit Beqirajn e kanë dhunuar, por më pas e kanë nxjerrë nga mjeti dhe janë larguar rreth 500 m më larg.

 

Policia ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim autorët e ngjarjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë