Home SHQIPERIA Pengmarrja në Durrës/ Policia sqaron ngjarjen, çfarë ndodhi me dy vëllezërit

Pengmarrja në Durrës/ Policia sqaron ngjarjen, çfarë ndodhi me dy vëllezërit

0
Pengmarrja në Durrës/ Policia sqaron ngjarjen, çfarë ndodhi me dy vëllezërit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Policiia e Durrësit ka reaguar në lidhje me ngjarjen e bërë publike mëngjesin e kësaj të hëne po të ndodhur ditën e dielë.

 

Në autostradën Durrës-Tiranë, në vendin e quajtur “Koxhas”, shtetasit G. B. dhe I. B. (vëllezër), duke udhëtuar me motor, dyshohet se janë përfshirë në një incident rrugor, pasi një automjet ka goditur motorin e tyre, i cili për pasojë ka dalë nga rruga. Për këtë shkak, dy vëllezërit janë konfliktuar fizikisht me personat që ishin në automjet.

 

Në konflikt e sipër, personat që ishin në automjet kanë marrë njërin prej vëllezërve, shtetasin I. B., të cilin e kanë lënë në rrugë, larg nga vendi i konfliktit, dhe më pas janë larguar.

 

Nga strukturat hetimore të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, nën drejtimin e Prokurorisë, në bazë të kallëzimit të shtetasit I. B., është regjistruar procedimi penal dhe po punohet për sqarimin e motivit dhe të rrethanave të ngjarjes, si dhe për implikimin e këtyre personave, në ngjarje të tjera.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë