Prej ditësh në vendin tonë kanë hyrë në fuqi masat anti-Covid, ku ndër to është edhe mbajtja e maskës me detyrim në ambiente të jashtme si dhe pas orës 22:00 deri në orën 06 të mëngjesit nuk lejohet lëvizja e qytetarëve.

Ndërkohë në mediat sociale po qarkullon një video ku shihet kryetari i Bashkisë së Cërrikut, Andis Salla, i cili shihet teksa hedh vallë në kohë pandemie.

Megjithëse muzika është ndaluar pas orës 20:00  apo edhe festat në ambiente të mbyllura, duket se kryetarit socialist nuk ja ndjen shumë për masat Anti-Covid./faxweb

 

loading...