Skip to content

Përdorte lloton për baste të paligjshme e shitje kokaine, pranga kavajasit

  • 12/07/2018

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Policia e Kavajës vuri në pranga shtetasin Erti Kadiu.

31 vjecari akuzohet për organizim bastes të paligjshme dhe shitje të lëndeve narkotike.

 

I arrestuari, Erti Kadiu kishte në pronësi një lokal bastes sportive ku mes të tjerash ai organizonte të tjera baste të paligjshme por I shfrytëzonte këto ambjente edhe për të shitur kokainë.

 

Gjatë kontollit në amhjentet e këtij lokali, janë sekuestruar 21 doza kokaine, 70 fisheke, një peshore, sasi parash.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë