Një banesë pranë shtëpisë së të moshuarve në Fier është përfshirë nga flakët sot.

Forcat zjarrfikëse janë njoftuar nga një telefonatë se në katin e dytë të një pallati ka rënë zjarr dhe se kanë parë të dalë tym nga dritarer.

Burime pranë vendit të ngjarjes deklarojnë se nuk ka të lënduar ndërsa kanë mbërritur dy mjete zjarrfikse për të vendosur nën kontroll situatën.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re