Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një zjarr ka përfshirë mbrëmjen e sotme një servil në ish-NSHN në Gjirokastër.

Për shkak të afërsisë rrezikohet ngjitur furra e bukës ndërsa një kat më sipër është një banesë. Nga të dhënat e para rezulton se zjarri është shkaktuar si rezultat i një mase elektrike tek televizori.

Nga ana e zjarrfikëseve është ndërhyrë në kohë duke u neutralizuar flakët. Në vendngjarje ka qenë i pranishëm vetë kreu i PMNZSH Gjirokastër Pellumb Shalari si dhe forcat e policisë të cilët kanë kryer veprimet proceduriale.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë