Një qendër për të moshuar është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Tiranë.

Policia bën me dije se vetëm një e moshuar, e cila qëndron në këtë qendër është dëmtuar lehtë.

Zjarri është shuarpas ndërhyrjes së zjarrëfikësve.

Ndërsa policia po punon për zbardhjen e vshkaqeve të zjarrit.

Njoftim policie

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 23.01.2023, dyshohet se aksidentalisht ka rënë zjarr në një qendër për të moshuar.

Si pasojë është dëmtuar lehtë një e moshuar që qëndron në këtë qendër.

Zjarri është shuar pas ndërhyrjes së shërbimeve zjarrfikëse.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./