Komisioni i pavarur i kualifikimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin Ervin Karanxha, i cili kishte deklaruar përmes avokatëve se kishte përfunduar në spital, si pasojë e presionit nga Vetingu.

Ai kishte akuzuar disa media dhe anëtaren e KPK-së Valbona Sanxhaktari, se kishin bërë presion që ai të shkarkohej nga detyra. Vijon…

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re