Para pak çastesh ka përfunduar dhe mbledhja e kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha me kandidatët e kësaj force politike në zgjedhjet e 25 Prillit.

Në një intervistë të shkurtër të dhënë për FaxNeës, drejtuesi politik i PD-së në qarkun e Durrësit, Xhelal Mziu u shpreh se Partia Demokratike do të vijojë të mbledhë provat që faktojnë vjedhjen e votave të mazhorancës socialiste.

“Do vazhdojmë do ruajmë gjithë vjedhjet që ka bërë kjo qeveri në këto zgjedhje. Do vijojmë të mbledhim provat”, tha Mziu.

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb