Home SHQIPERIA Përfundon numërimi i votave, ja kush zgjidhet kryetarja e PD-së në Divjakë (EMRI)

Përfundon numërimi i votave, ja kush zgjidhet kryetarja e PD-së në Divjakë (EMRI)

0
Përfundon numërimi i votave, ja kush zgjidhet kryetarja e PD-së në Divjakë (EMRI)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ka përfunduar votimi dhe numërimi i votave për kreun e degës së PD-së në Divjakë.

Fitues është shpallur Elizabeta Rredhi e cila ka marrë 240 vota, ndërsa kundërshtari i saj ka marrë 159 vota.

Bëhet me dije se 6 fletë votimi janë shpallur të pavlefshme.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë